Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gondolom normális de megérdekl...

Gondolom normális de megérdeklődöm. Ma volt bal felsö 8as bölcsességfog húzásom.10 körül húzták ki, kicsit komás lettem fél1 re ledöltem pihizni. Annyit vettem észre hogy ott hátul a fogam helyén Ez mi?

Figyelt kérdés
( nem varta össze se antib nem adott minek. ) ott valami nyúlós gumi szerü anyagot érzek, vagyis a másik fogamon is érzem. ez mi?

2013. febr. 14. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egy vérdugó, amit nem szabad onnan kipiszkálni, remélem nem nyúltál hozzá. Amiatt nem szabad öblögetni sem, mert ha az kijön, nagyobb a fertőzés veszélye és nehezebben gyógyul.
2013. febr. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem nem maceráltam persze.azt olvastam ma már mossak fogat persze ott nem, és hogy corsoyllal nem öblögetni,csak odaengedni hogy az esetleges fertőzést fertötlenítsem ott. ez mennyire lehet? :) vagy jó ötlet? sok véleményt olvastam :)
2013. febr. 15. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!