Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért törnek a fogaim össze?

Miért törnek a fogaim össze?

Figyelt kérdés

Simán örököltem, vagy valami hiányban szenvedek?

Egészségesen táplálkozom, nincsenek káros szenvedélyeim, szép fehérek, ápoltak (lennének). Folyton járok ellenőrzésre.

De folyton van valami

Lyuk -> tömés, aztán összetörik,

de van, hogy teljesen ép tört össze.

Néha pár hónap utána, vagy van, ami évekig bírta, de már unom. 2 fogam is össze van éppen. Már nem tudom mennyit költök fogorvosra, és jelenleg éppen nem nagyon tudom megtenni, mivel kirúgtak a munkahelyemről.

Valami ötlet, hogy mit csináljak?


2013. febr. 14. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg nem a férjed a ludas?
2013. febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valamilyen ásványianyag felszívódási probléma lehet, és végig kéne gondolnod, hogy elég változatosan étkezel-e, van-e elég kalcium, magnézium, vitaminok az ételeidben. Egyél több diót, mandulát, sajtot, zöld növényeket. Megértelek és sajnállak, mert nekem meg fogágybetegségem van, napi 3 fogmosás, öblögetés és rendszeres fogorvoshoz járás(évi többszöri és még fogágyműtétek is) mellet már csak fele fogam van meg és már arra gondolok, hogy ha nem jártam volna fogorvoshoz és nem mostam volna, akkor megmaradtak volna. Én is nagyon sokat költök és sok időt áldozok rá, ma is épp a dokihoz készülök, csak nem nagyon látom már az értelmét.
2013. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!