Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan csináljam?

Gboy kérdése:

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Fogszabályozóra lenne szükségem de már elmúltam 18 tehát nem kaphatok rá támogatást. Így egy elég horribilis árat kéne fizetnem. Valami megoldást nem tudnátok e ez ügyben?

(kérem a válaszokat nagyon fontos lenne számomra mentálisan)


2013. febr. 14. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Először keresd fel a fogorvosod, aki jártas ezügyben, lehet a kivehetős is elég lenne, ami azért jóval olcsóbb, mint a rögzített. Ha mégis rögzített kell, akkor még van időd gondolkodni. El kell menni dolgozni, akár diákmunkára, ha tanulsz még. Kérd a szüleidet, hogy segítsenek. Nem lesz meg hamar, de akkor is teszel érte...
2013. febr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a kiverhetős kb. mennyi lenne? mert az rögzített árából inkább másra költenék :D
2013. febr. 14. 23:04
 3/5 A kérdező kommentje:
jajj mit írtam :D
2013. febr. 14. 23:35
 4/5 anonim ***** válasza:
18 év felett, már általában rögzített kell! Sztks dokinál biztos jóval olcsóbb mint magánorvosnál! Én is most fogok csináltatni, de én magánorvosnál... hát elég drágára jön ki! Vannak olyan helyek ahol mondjuk tudsz részletfizetést kérni! De előbb igen, menj el egy dokihoz és kérd ki a véleményét! Vannak olyan helyek, ahol a konzultáció ingyenes!
2013. febr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát mér ez megvolt de azt az árat inkább hanyagolnám :D
2013. febr. 15. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!