Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Félórás duzzanat az ajkamon!?

Félórás duzzanat az ajkamon!?

Figyelt kérdés
Immár másodszor történt meg velem, h a számon, a felső ajkamon másodpercek alatt 1 piros duzzanat jelent meg (evés után) DE félóra múlva ugyanolyan sebesen el is tűnt. Nyoma sincs! Mi lehet ez? (nekem sosem volt herpeszem, lehet, h ez az? ) Köszi előre is, M.
2013. febr. 15. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet allergia.
2013. febr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát a herpesz nem tűnne el fél órán belül. Igaza lehet az első válaszolónak, nem ettél valami hasonlót a két esetben, ami mondjuk allergiát válthatott volna ki?
2013. febr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Allergia lenne?

Sajnos nem tudom mi volt az a hasonló dolog, amit fogyasztottam, mivel nem emlékszem már, mit ettem az első esetben. :S

Most éppen egy szállodában egy ötfogásos menün voltunk túl és utána egy koktélt ittam, a koktél közben jelent meg, szemmel láthatóan felduzzadt (én éreztem, a férjem pedig látta!) és fél óra múlva semmi....

Ami még érdekes, h ugyanott jött ki a duzzanat.


Feljegyzem, most mit ettem/ittam és ha legközelebb is előjön....

Meglátjuk!


Köszi a válaszokat.

M

2013. febr. 16. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!