Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A kihúzott fogat miért nem...

A kihúzott fogat miért nem lehet hazavinni?

Figyelt kérdés
70-ezerért csinálták meg egy fogam az elmúlt évbenm de sajnos nem sikerült, ki kellett húzni egy év után...........Mikor megkérdeztem, hazavihetném-e - épp úgy, mint gyermekkorunkban - azt a választ kaptam, nem adhatják ki, a vakbelét sem viszi haza az ember..........Már a fogam sem az enyém?! Kérdezem én, s joggal!

2013. febr. 16. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Én két évvel ezelőtt hazavittem az enyémet, mert az első kihúzott fogam volt, bazi nagy gyökérrel ( a doki azt mondta még nem látott ekkorát) . Nem értem miért nem engedik egyes orvosok hazavinni,ráadásul elég nagy s e ggfej lehetett, egy vakbélhez hasonlítani hááát..............
2013. febr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy valami olyan anyag volt benne, ami miatt nem akarta, hogy hazavidd? Vagy nem is tudom, hogy mit gondoljak, de ezt én sem értem, hogy valóban, az ember gyermekkorában is megkapja a fogait, emlékszem, nekem is össze lettek gyűjtve, akkor most miért nem.

Nekem nemrég volt epeműtétem, mert köveim voltak és én az epeköveimet is megkaptam.:)

2013. febr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csapos koronát tettek rá anno, lehet, amiatt nem vihettem el?! De hát kifizettem, ha úgy tetszik, megvásároltam!
2013. febr. 16. 11:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Oda kellett volna adniuk, mert a te tulajdonodat képezi.

Ezt valahol vmi jogszabály is írja.

2013. febr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mert fertőző anyagnak számít...
2013. febr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, magam is arra gondoltam, valami ÁNTSZ-es dolog áll a háttérben! Mindenkinek köszönöm a válaszokat! Vigyázzatok a fogaitokra! :-D
2013. febr. 17. 08:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Basszus, mondom, hogy haza lehet vinni. Nincs ilyen, hogy fertőző anyagnak számít, meg mit tudom én. :D
2013. febr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elárulom, hogy nem is veszélyes hulladékként semmisítik meg, hanem simán kidobják a szemetesbe.
2013. febr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!