Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nő a bölcsességfogam?

Nő a bölcsességfogam?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán elég durván feldagadt az ínyem jobb oldalt alul leghátul, már a fogaimat sem tudom összeszorítani. Eddig még sosem dagad fel az ínyem azon a helyen, szóval én erre gondolnék. 15 éves vagyok, májusban leszek 16. Ez lehetséges?

2013. febr. 23. 22:02
 1/5 anonim válasza:

ha leghátul, akkor 100%

nekem is így kezdődött, persze nem láttam egyből a fogat.

majd elmúlik, aztán 1 idő után megint fájni fog.

majd enni sem fogsz tudni azon az oldalon.

reménykedj, hogy nem jársz úgy ahogy én 1x, hogy egyik oldalt és másik oldalt is egyszerre kezdett fájni..

és akkor egyek is :D


ja, meg 1x részleges szájzárat kaptam miatta... levest tudtam inni....

aztán műteni kellett :D

2013. febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem, köszi//na az a nem semmi:S hát minden elismerésem h kibírtad:D
2013. febr. 23. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:

hányas fogad jön?

ha a 7.-et számolod újonnan,hogy azok nőnek,akkor nem. de ha már a heteseid kibújtak és azok mögött nő,akkor tuti,mert a bölcsességfogak a nyolcasok.

2013. febr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
megszámoltam, a 8. már a dudor, szóval akkor tényleg a bölcsesség fog lesz
2013. febr. 23. 23:20
 5/5 anonim válasza:

első vagyok.

hát műtét... csak úgy hívják.. ugyan abban a székben ülsz, mint a többi ember, érzéstelenítenek.. ami számomra nem volt túl kellemes. éreztem ahogy a tű elmegy a fogam mellett...áááhh

majd ahogy kifeszítették a szám és az orvos 2 ujja lement kb a torkomon.. ott nyöszörögtem kb :D


de ezt mindenki átéli, mert azoktól a fogaktól érdemes minél hamarabb megszabadulni.. elég hamar rossz lesz, meg szerintem kicsit eltolják a fogsort is.. bár lehet hülyeséget beszélek...

2013. febr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!