Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudnátok ajánlani valami...

Tudnátok ajánlani valami hatásos! Fogfehérítő módszert vagy krémet?

Figyelt kérdés
Nem cigizek,viszont a reggeli kávé mindig megvan, utána pedig fogat mosok.Ha még az étel is színezi el,ennem azért kell..Lefekvés előtt is megmosom,mivel ha kihagyom reggel rossz tükörbe néznem :(

2013. márc. 3. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha genetikailag nem fehér a fogad, az égvilágon semmi nem fogja kifehéríteni. Az enyém is sárgás, nem túl szép látvány, de ez van. Úgy tudom, méregdrága eljárással fogorvos ki tudja fehéríteni, de az is csak átmeneti.
2013. márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Enyém is sárgás. Az egész családomnak nagy fehér fogaik vannak, az enyémek aprók és sárgák, mint egy patkánynak :D

5 éve befizettem egy fehérítésre, pár hónapig tök szépek voltak, de aztán nem tudom mi lett, mert újra besárgultak.

Pedig se nem kávézóm, se nem cigizem, de még csak a kólát sem szeretem. Max a teát.


És mosom őket rendesen, naponta max háromszor.

2013. márc. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Reggel és este (+ étkezések után) érdemes fogat mosni.A fog eleve nem fehér, hanem csontszín, enyhén szürkés-sárgás. Nem tudod -pláne házilag- kifehéríteni. A túl fehér fogak egyébként is természetellenesek. Ahogy előttem is írták fogorvos tudja megcsinálni, de egészségtelen, drága és nem tartós megoldás.
2013. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!