Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fájdalmas az, amikor...

Mennyire fájdalmas az, amikor olyan fogat fúrnak, amelyikből kiesett a tömés egy része?

Figyelt kérdés

2 hét múlva kaptam időpontot keddre fogászatra, már múlt héten bejegyeztek, és nagyon félek, mert nekem ez lesz az első olyan, hogy már egy 3 évvel ezelőtti betömött bal felső 6-os fogamat fogják fúrni, mert kiesett belőle a tömés egy része. Mennyire fáj az, amikor fúrják a régi ottmaradt tömést? Ma kezdett el érzkenykedni a fogam, kicsit fájt is reggel 05:30 h körül. Párom azt mondta, hogy lehet, hogy még az érzéstelenítő injekció mellett is fájni fog, és lehet gyökérkezelni kell. Mire számítsak? Kérlek benneteket, akinek része volt már olyanban, hogy kiesett a tömése és úgy aztán újrafúrták, az segítsen azzal a válaszával, hogy vele mi történt, milyen érzés volt neki, előre is köszi!


27/N



2013. márc. 5. 08:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Tényleg pici szúrás volt, alig lehetett érezni, nagyon jól adta be a doktornő, s szerintem attól is függ, hogyan adja be. S utána nem fájt még a helye sem! A zsibbadás sem volt vészes utána sem! Köszi! :)
2014. máj. 29. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!