Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mért fáj ha, meg kocogtatom a...

Mért fáj ha, meg kocogtatom a jobb hátsó 6-os fogam?

Figyelt kérdés
2 hónappal ezelőtt lett betömve, többször voltam vele fogorvosnál, és ő is kocogtatta, ( kocogtatásnál, kicsit éreztem hogy kocogtatta, de nem volt vészes, röntgen is készült, de azt mondta hogy egészséges az a fog ) le fújta valami hideg spyrvel, meg rá tett valami forró valamit! De se hidegre, sem melegre nem érzékeny, a mai napig! Egyébként nő a bölcsesség fogam, és ferdén nő, és enyhe torlódás van a fogsoromba, lehet hogy arra a fogamra hat a torlódás, mert csak akkor fáj ha meg kocogtatom, meg valamikor fogmosáskor hozzá ér a műanyag és kellemtelen, de evés közben, meg ivás közben semmi! Attól félek hogy előbb utóbb ki kell húzni!

2013. márc. 5. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Állítólag a kocogtatásra fájás annak a jele, hogy gyökérkezelni kell. De szerintem azt észrevette volna az orvos. Ha amúgy nem okoz problémát, szerintem elég, ha a következő féléves kontrollon megemlíted.
2013. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ha fájdogál,akkor ott valami nincs rendben.Lehet egy enyhe gyulladás,de lehet kialakuló tályog is.

Sajnos a fog sok "gonoszkodó" dolgot művelhet, ha valami nem stimi vele.

2013. márc. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!