Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogínyvérzés ellen valami...

Fogínyvérzés ellen valami bevált módszer (esetleg házi)?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogínyvérzést egészséges embernél általában az íny gyulladása okoz.Vannak erre való fogkrémek,öblögess cserszömörcés szájvízzel és nagyon alaposan mosd meg a fogad az íny határánál is.
2013. márc. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen!A cserszömörcés készítmények erre valók.
2013. márc. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy az ínygyulladástól van fogínyvérzésed, lehet vitaminhiány is.

Nálam az vált be, hogy télen minden nap megeszek egy narancsot, és ettől nekem mindig elmúlik. Nyilván nem árt, ha máskor is próbálsz minél több gyümölcsöt enni.

Ha pedig sem öblögetéstől, sem fogkrémtől, sem gyümölcsevéstől nem múlik el, akkor menj el a fogorvoshoz, mert ettől pontosabbat csak ő fog tudni mondani.

2013. márc. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A legtökéletesebb gyógyszer minden szájbetegségre minden este 1-2 cent (NEM KELL TÖBB!!!) 50 fok körüli pálinka, amit a szádban tartasz 4-5 percet, öblögetsz vele, utána nem kiköpni hanem lenyelni
2013. márc. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vitinne használt.
2013. márc. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A C vitamin,azért jó az ilyen betegségeknél,mert erősíti az érfalat.De az okot kell megszüntetni elsősorban.A Vitinne biztos nem árt.De olvasd el ezt is: www.femina.hu › Egészség
2013. márc. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

kurkuma és kókuszzsír. nekem használt :)

elsőnek fogfehérítés céljából használtam , majd idővel észrevettem, hogy nem vérzett már a fogínyem

2016. jan. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!