Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfájásra valami bevált...

Fogfájásra valami bevált módszer, gyógyszer (kombináció), amíg nem jutok el orvoshoz?

Figyelt kérdés
Annyira fáj, hogy beszélni is alig bírok, semmit nem aludtam, sírtam a fájdalomtól. Kérlek adjatok vmi tippet, hogyan csökkenthetném hétfőig a fájdalmat! Cataflam kéne, de az ugye csak receptre...
2012. márc. 10. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Algo-Flex Forte,nekem ez vált be

Nem vényköteles

2012. márc. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És ha ennyire fáj, akkor az be van gyulladva, ugye? És addig nem nyúlnak hozzá, amíg be van gyulladva?
2012. márc. 10. 09:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Rágcsálj szegfűszeget-el fog zsibbadni tőle az egész szád.
2012. márc. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs feldagadva az arcod, kihúzzák, vagy gyökér kezelik.
2012. márc. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1. és 3. válaszoló jól mondja,nekem is ezek váltak be.
2012. márc. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
upsz, 1. és 2. :D
2012. márc. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
valami fájdalomcsilapító ami otthon van ezen kívül nekem bevált a meleg kamilla tea, vagyis se cukrot se citromot nem raktam bele csak öblögettem vele. Ezen kívül a szegfűszeg. Van egy gingisol nevezetű oldat amit recept nélkül lehet kapni, azt csepegtess langyos vízbe öblögess vele és ahol fáj ott jó alaposan kend be vele a fog mindkét oldalán, gyúladáscsökkentő és kicsit zsibaszt is.
2012. márc. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Konyak, vagy valamilyen égetett szesz, ami erős. Vedd a szádba, de ne nyeld le, csak tartsd a fogad felett 2-3 percig. Enyhülni fog, vagy ha nem nagyon súlyos, teljesen elmúlik.
2012. márc. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!