Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az emberek miért nem törődnek...

Az emberek miért nem törődnek a fogaikkal?

Figyelt kérdés
Rendszeresen járok fogorvoshoz, jóban vagyok a dokival. Mindig csak ellenőrzésre megyek és múltkor megjegyezte, hogy milyen ritka a hozzám hasonló páciens, mert a legtöbben akkor mennek csak, amikor már baj van (és amikor már nem igazán lehet sok mindent tenni). Illetőleg azt is mondta, hogy rendszeresen találkozik olyannal, akinek láthatólag a nem megfelelő szájhigiénia miatt rohadnak ki szó szerint a fogai. Nem értem, az emberek miért nem törődnek a fogaikkal? Nincs idejük elmenni időben fogorvoshoz? De mikor már nagy a baj, akkor mégis találnak időpontot? A fogmosás pedig ennyire fájdalmas lenne (én nem vettem észre)? Tisztelet persze a kivételnek, mert szerencsére azért még vannak tiszta emberek.
2013. márc. 9. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Passz. Én a bibircsókokk miatt nyitottam ugyanilyen topicot, hogy miért nem tartják az emberek karban a bőrüket. Le lettem hülyézve a hozzászólók által...
2013. márc. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hét szerintem a szájhigiénia ugyanolyan fontos, mint az, hogy rendszeresen tisztálkodunk. Ha hülye vagyok, mert így gondolom, akkor elnézést érte, de remélem az ilyen emberek nem utaznak velem egy tömegközlekedési eszközön :/ Egyébként első jellemzően azok háborognak ilyenkor a legjobban, akikre vonatkozik a kritika :)
2013. márc. 9. 19:05
 3/6 anonim ***** válasza:
14%

Más az, amikor valakinek nincsen lehetősége rá, de gondolom a Hozzád hasonszőrű emberekre értetted a kérdést Te is.

Énnekem az a fura, hogy főleg a TV-s személyiségek, akik a megjelenésükből élnek, urambocsá a szépségükből, miért hagynak az arcukon, nyakukon, dekoltázsukon szemölcsöket burjánzani, fürtös kinövéseket csüngeni hagyni. (Havas Henrik, Verebes István, Verebes Linda, Orosz Barbara, Gregor Bernadett, Boros Kriszta, Vadai Ágnes)

Mikor némelyikükön 10 percbe és 4 E Ft-ba kerül az egész...

2013. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, áttértünk a szájhigiénéről a bibircsókokra, de kénytelen vagyok megjegyezni, hogy Havas Henrik és Verebes István nem a szépségéből él :) Nem is azért szeretjük őket (vagy nem szeretjük). Nekem pl. még sosem tűntek fel a bőrhibáik.
2013. márc. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
4: A megjelenésükből élnek. Abból, hogy szerepelnek, méghozzá premier plánban mutatják az arcukat, abból élnek.
2013. márc. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

4: Nem tértünk ÁT. Ugyanaz a kategória. Elhanyagolják az egészségüket olyan téren, aminek a megjelenéshez is köze van.

Vannak, akik festik a hajukat és vesznek szemránckrémet, ugyanakkor foghíjasok. Mások sminkelnek, műszempillát tesznek fel, ugyanakkor bibircsókosak.

Ez egy az egyben ugyanaz.

2013. márc. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!