Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 24 évesen érdemes fogszabályzó...

24 évesen érdemes fogszabályzót felrakatni?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és olyan problémám van, hogy 18 évesen semmi bajom nem volt a fogaimmal, de mostanra nyitott harapás alakult ki. Meg is kérdezném, vajon, hogy alakulhatott ki ebben a korban? Semmi rossz szokásom nincsen.

2013. márc. 10. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp menj orvoshoz! Lehet ott ínygyulladás, ciszta, ami nem tud ürülni és így kifelényomja a hátsó fogaidat.
2013. márc. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vesebeteg vagyok, de nem gyulladt az ínyem, nem érzek semmi fájdalmat, egy dolog történt, hogy a két hátsó bölcsességfogam kinőtt az elmúlt években!
2013. márc. 10. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de a bölcsességfogak sokszor elrontják a szép fogsort. Szerintem néhány konzultációra mindenképpen érdemes elmenned, az általában ingyenes, mert később komoly gondokat is tud okozni egy rossz harapás, nem beszélve arról, ha téged zavar. Ha van rá pénzed (sajnos nem egy olcsó dolog), megéri, 1-2 év és sokkal bátrabban fogsz mosolyogni. :)
2013. márc. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megfogadom a tanácsokat!
2013. márc. 11. 00:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha megteheted akkor csináltass! Én 22 éves vagyok és egy hete van fogszabályzóm! :)
2013. márc. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szia én is 22 vagyok,ha van rá lehetőséged mindenképp csináltass,nem csak,hogy szép lesz a fogad,de közben is olyan,mint valami fogdísz:))
2013. márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!