Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogszabályzó felrakásáig...

A fogszabályzó felrakásáig mennyi idő telhet el?

Figyelt kérdés
Szerdán megyek fogorvoshoz, akkor ad beutalót fogszabályzásra. El kell mennem még röntgenre, meg gondolom időpont fogszabályzásra. Van még néhány tejfogam is, ezeket gondolom kihúzzák röntgen után. Mennyi időbe fog ez telleni, mire végre lesz fogszabályzóm?

2013. márc. 11. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
hát szerintem pár hónap
2013. márc. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk sejtettem, de reménykedem még mindig,hogy hamar lesz!:)
2013. márc. 11. 17:41
 3/9 anonim válasza:
nekem volt egy tinikoromban,akkor sztk-ba jártam, támogatott kezelésre. Akkor mindennel együtt 4 hónap volt míg felrakták a fogszabit. Most 22 évesen ismét kellett mivel a bölcsességfogaim elgörbtették a fogsorom. Most már csak fizetős magándoki van, de mindennel együtt 3 hét alatt felrakták a fogszabályzót.
2013. márc. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Elmentem egy csütörtöki napon az orvoshoz, mondtam kéne fogszabi, megnézte, mondja kivehetőset ajánl, 25 ezer Ft, 1 évig kéne hordani. Mondom oké, jöhet. Vett rögtön lenyomatot a fogamról 2000 Ft-ért, és megkérdezte milyen színű legyen. Meg h vigyek még be egy panoráma röntgent a fogamról (az 5000 Ft volt), amit másnapra beadtam. Csütörtökre rá 2 hétre elkészült a fogszabi, és akkor kellett kifizetni. Utána havonta kell járni majd, 4000 Ft az állítás.

Magánorvosnál voltam Kecskeméten és felnőtt vagyok. :)

2013. márc. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha állami akkor elég sokat, több hónap... Nem értem mért szaroznak ,nekem is mikor jeleztem h szeretnék pont 1 év múlva rakták fel szal kva lassú.. Arra számíts h esetleg télen majd felrakják
2013. márc. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) most már vettek mintát a fogamról és azt mondták, hogy négy maradandótól kell megválnom, meg azt hiszem hogy van egy vagy két tejfog, de az gondolom sima ügy. június 20-án megyek újra. így most valaki tudna még becsülni? így is kb egy év? :S
2013. máj. 21. 16:33
 7/9 anonim válasza:
hát én telet mondanék.. ha belegondolsz 2-3 hónap kellett ahhoz,hogy eddig eljuss. a fogaidat nem húzzák ki mindet egyszerre, van gyógyulási idő is, aztán megint röntgen, megint sok időpont..
2013. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... Én biztos nem hagynám h kihúzzák a fogaim a fogszabi miatt, akkor másik orvos után néznék, mert nem mindenki húz.
2013. máj. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Muszáj húzni, mert nem férnek be a fogaim a számba.:D
2013. máj. 23. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!