Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ti mennyi idő alatt szoktátok...

Ti mennyi idő alatt szoktátok még az éjszakai fogszabályzót? ÉS hogy tudtatok vele beszélni, nyelni, aludni? Fáj amikor rajtam van?

Figyelt kérdés
Esetleg van valami tanácsotok? Köszi a válaszokat!

2013. márc. 12. 13:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Még helyett meg
2013. márc. 12. 13:53
 2/8 anonim válasza:
Hát megszokni én egy 2 nap után szoktam meg.Beszélni nem nagyon lehet vele mert olyan mint ha pösze lennél.Nyelni is kicsit nehezebben lehet de megszokható.Alvásban nekem semmiben nem zavart.Fájni nem fájt mikor rajtam volt csak mikor levettem másnap kicsi kellemetlen volt de nem fájt úgy nagyon. :DD De sajnos nekem nem nagyon használt ezért lesz rögzített ;)
2013. márc. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jaj azt elfelejtettem írni,hogy nekem már volt rögzített, ez csak amolyan "megtartó". A másik kérdésem meg az ,hogy amikor levették( pénteken) másnapra lett egy 1-1,5 mm-es hely a két első metszőfogam között(felső állkapocs). Azt vissza lehet igazítani ezzel az éjszakaival?
2013. márc. 12. 16:33
 4/8 anonim válasza:
szerintem igen.
2013. márc. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
annyi lenne a kérdésem tőled hogy színesek voltak a gumik a fogszabin? és ha igen akkor kellett érte fizetni?
2013. márc. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem porcelán volt, így a gumik is átlátszóak voltak :) de szerintem nem kell többet fizetni a színesekért,mint a simáért :)
2013. márc. 12. 18:33
 7/8 anonim válasza:
:D oké ;)
2013. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem rózsaszín volt és nem kellett érte fizetni
2013. márc. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!