Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozó. Kérdések?

Fogszabályozó. Kérdések?

Figyelt kérdés

Lenne néhány kérdésem ugyanis egy hete voltunk konzultáción a fogorvosnál. (magán fogorvos) A hosszú hétvége miatt csak 23-ára tudott időpontot adni, hogy akkor majd lesz lenyomatvétel. /Még előtte el kell mennünk röntgenre és azokat is vinnünk kell/.

Tehát az orvos azt mondta hogy a felső fogsoromból a két négyes fogamat ki kell húzni. Erre mikor fog sor kerülni? 23-án? Vagy majd csak utána?

Mert valami olyasmit mondott hogy a lenyomat vétel után általában egy héttel felteszik a készüléket.....

Nagyon fog fájni ahogy kihúza?



2013. márc. 12. 17:27
 1/6 anonim válasza:
Nekem egy nappal előtte húzta ki a fogamat és másnap feltette a fogszabit. Az érzéstelenítőtől pedig nem is éreztem a húzást.
2013. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem vagy 1 héttel előtte húzták ki a kisőrlömet. De még szerencse h vártam annyit, mivel véres a helye stb. Jobb volt, hogy arra nem jött még pluszba a fogszabi miatti szenvedés.
2013. márc. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na én kivétel leszek, nekem decemberben feltette a készüléket (lenyomat vétel után egy héttel), rendeződtek is szépen a fogaim, aztán február elején kihúzták amit kellett. Ha lenyomatvételre kaptál időpontot, akkor csak lenyomatvétel lesz, de ha ennyire izgulsz, hívd fel :)
2013. márc. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Na mi volt? :DD
2013. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem húzta ki :) És nem is küldött el sehova.

Azt mondta a kezelési tervet fogja küldeni, és szó sem esett a fogakról (hogy kikéne húzni). Szerintetek ki fogja húzni?

2013. márc. 25. 15:35
 6/6 anonim válasza:
Hát ha azt mondta valószínűleg igen. De ne félj egyáltalán nem fáj ha adnak érzéstelenítőt és úgy húzzák ki :D
2013. márc. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!