Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A bal felső bölcsességfogamat...

A bal felső bölcsességfogamat húzni kellene, húzás után mennyi ideig fáj még a helye? Kismama vagyok és parázom hogy nagyon fog fájni, és gyógyszert nem szedhetek!

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!


ha nagyon fontos csak akkor szedesd ki,mondjuk szerintem panadolt vehetsz be terhesség alatt,mert azt én is szedhettem,hát mondjuk nekem 4-et egyszerre szedtek mit mondjak nem volt kellemes,biztos fájni fog de szerintem ki lehet bírni egyet a fájdalom csillapítás nélkül is,de szerintem azért a panadolra kérdezz rá a dokidtól!sok sikert

2009. szept. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy. Az a baj vele hogy elég hülyén nőtt ki,teljesen oldalra az ínyemen. Ép hogy kijött már ki is lyukadt,még nem fáj de már szaga van. Vagy ezt is betömnék?
2009. szept. 14. 19:03
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Nekem tegnap szedték szintén a bal felsőt, egyáltalán nem fáj a műtét, jobb hamar túl lenni rajta!


szia!

2010. márc. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!