Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Dalacin mellé szedhetek...

Dalacin mellé szedhetek Apranax 550 mg fájdalomcsillapítót? SOS kéne a válasz!

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Miattam biztos, de te mi a frászért nem hívod fel a háziorvosodat, és kérdezed meg tőle?
2013. márc. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 spinning group ***** válasza:
igen
2013. márc. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A háziorvosom szabin van, a fogorvosom ma nem rendel, és nem tudom őt felhívni. Nem szeretném ha a 3 napban még jobban begyulladna a fogam.
2013. márc. 14. 10:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Részvétem. Ez van az Apranax leírásában:

"A kezelés ideje alatt szedett egyéb gyógyszerek

Feltétlenül tájékoztassa kezelőorvosát vagy gyógyszerészét a jelenleg vagy nemrégiben szedett egyéb gyógyszereiről, beleértve a vény nélkül kapható készítményeket is.

Más gyógyszerek egyidejű alkalmazása megváltoztathatja az Apranax hatását.

Különösen fontos, hogy kezelőorvosa tudjon arról, ha Ön az alábbi hatóanyagú gyógyszereket szedi:

Szteroid-, nem-szteroid gyulladáscsökkentők, aranyvegyületek, alvadásgátlók, vérnyomáscsökkentők, cukorbetegség elleni szerek, vízhajtók, kálium, bizonyos antibiotikumok, csontvelőműködést gátló szerek, kolhicin, ciklosporin, digoxin, lítium, metotrexát, fenitoin, paracetamol, fényérzékenységet előidéző szerek, bizonyos savkötők, probenecid."

Szóval én azért csak keresnék valami dokit.

2013. márc. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen! Nem tudok dokival beszélni hétfőig, már mindent megpróbáltam. A szakorvosi rendelőben a fogászaton nem adnak felvilágosítást, ha nem megyek be. Nem tudok bemenni, mert két pici babával vagyok itthon. Azt olvastam, hogy a Voltaren Dolo szedhető mellette, akkor maradok ennél hétfőig.
2013. márc. 14. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!