Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szegeden ki a legjobb fogorvos...

Szegeden ki a legjobb fogorvos? Sorvadna az ínyem?

Figyelt kérdés

Nagyon meg vagyok ijedve és előre bocsátanám, hogy mindig úgy mentem fogászatra, (mindig bele sikerült választanom 1-2 sintérbe, aki igen csak megkínzott) mint ha akasztásra mennék. 4 porcelán tömésem van, elöl 4 fogam alatt elindult a szuvasodás, már szedtem rá gyógyszert (szájsebész írt fel) de nem múlt, most pedig a bölcsesség fogam vacakol. Ha a nyelvemmel piszkálom, olyan, mint ha elállna a fogamtól az íny, legalább is így érzékelem. Napi 3x mosok fogat és gondolom, valami ok folytán romlanak a fogaim. Sajnos a családban ez genetikai eredetű, de mindjárt 30éves vagyok, és tartok attól, hogy ínysorvadásom lesz, és utána jön majd a protkó.. :(

Szegeden mennék el orvoshoz, aki kiméletes de szóba jöhet még Békés megye és Bács megye is.


Előre is nagyon megköszönöm!


2013. márc. 17. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ínysorvadásod van, akkor parodontológushoz menj.

Dr. Vető Miklóst ajánlom, nem olcsó, de kedves és jó fogorvoshoz.

2013. márc. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2013. márc. 17. 12:43
 3/6 A kérdező kommentje:
Annyi lenne még a kérdésem, mert rákerestem, és ha pl. eltávolítani kell a fogam, nézem az árlistát, annyira nem vészes, de ha ott van, hogy műtéti, akkor az altatásos módszer? Az lenne nekem a legjobb...
2013. márc. 17. 12:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, a műtéti azt jelenti, hogy fel kell tárni a fogat.

A tied jó eséllyel egyszerű eltávolítás lenne.


Van egyébként lehetőség altatásos kezelésre is, de én nem ajánlom, egy valag pénz és ahhoz túl kockázatos az altatás, hogy egy foghúzás miatt bevállald.

2013. márc. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébkén tényleg csak egy jó fogorvos kell és nem fogsz ilyen altatásos hülyeségeken gondolkozni. :)
2013. márc. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké! Tényleg nagyon köszönöm! :)
2013. márc. 17. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!