Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális ez fogszabályozás...

Normális ez fogszabályozás esetében?

Figyelt kérdés
1,5 fél év után a felső fogszabim akarja levenni a "drága" doktorom. Az egyik fogamat kihúzatta, és még mindig tátongg egy szép kis lyuk a fogsoromban. A metszőfogaim eltolódtak középről, és nem állnak függőlegesen, illetve nincsenek benne a fogívben. Vajon a hátsó rágófogakat lehet e előrébbhúzatni a rés megszüntetése érdekében? Nem szeretném ha mégjobban elcsúszna a középvonal... Új orvost akarok keresni...

#fogszabályozás #elrontott fogszabályozás #elrontott fogszabályzás #rossz fogszabályzás #rossz fogszabályozás
2013. márc. 20. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:

A legutolsó mondatodban van a lényeg, keress új orvost, én is azt tenném.

Szerintem ez nem normális, nekem igaz csak éjszakai fogszabim volt, de egy nappalist viselő embert sem ismerek, aki így járt volna, mint te:(

2013. márc. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keress új orvost, kérj időpontot olyan helyekre, ahol nincs konzultációs díj. Menj el legalább 2 helyre, hogy ne csak egyetlen véleményt hallj, hanem többet is.
2013. márc. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyébként az egyik 4-esem ki lett húzva, mert hogy valamikor régen a másik oldalon kihúztak egy másik rágófogat... Biztos hogy fogat kéne húzni fogszabályzásnál?
2013. ápr. 3. 09:52
 4/8 A kérdező kommentje:

Mellékelek pár képet!


[link]

[link]

[link]

[link]

2013. ápr. 10. 11:34
 5/8 anonim ***** válasza:

köszi a képeket..annyira azért nem is vészes az az elcsúszás, bár észrevehető..szerintem keres egy másik, jó szakembert.

melyik megyében élsz?

2013. ápr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Elég nagyok a metszőfogaim, ezért is akadok ki ezen, plusz a ferdeségen...


Hajdú-Biharban lakom.

2013. ápr. 10. 21:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta? Váltottál orvost? vagy a dokid megoldotta a problémát?
2013. máj. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A dokim meg van győződve róla, hogy megfelelően járt el. Új orvost találtam, aki mások szerint is jó. Ő szerinte állcsontműtétre is szükség lenne, mert nagyon nem okés a helyzet, és ezt észre kellett volna vennie az előző dokimnak. Most megy a gondolkodás, hogy tényleg szükséges e ez, bevállalom e. Dehát a bizalmam az már eltűnt az orvosok iránt...
2013. máj. 31. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!