Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az elmex fogkrémet miért csak...

Az elmex fogkrémet miért csak kétnaponta lehet használni?

Figyelt kérdés

Kaptam egy narancssárga tubusos elmex fogkrémet és azt olvastam a leírásában, hogy minden második nap kell használni az állandó fogkrémünk helyett. Miért? Ti így használjátok?

Egyébként az első használat után szóvá tették, hogy fehérebbnek látszanak a fogaim (anélkül, hogy bárki is tudta volna, hogy fogkrémet újítottam).


2013. márc. 23. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A fogkrém hivatalos leírásában semmi említés nincs arról, amit írsz. Én 10 éve minden nap kétszer mosok fogat a fenti fogkrémmel, és semmi bajom.
2013. márc. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Te valami hamisítványt vettél.

Én is Elmexet használok, és nincs ilyen a leírásában.

2013. márc. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor valamit nagyon félre olvashattam. Talán napi kétszer volt odaírva, csak bambáskodtam reggel. Azóta már sajnos kidobtam a dobozát (és a benne levő leírást), így nem tudom ellenőrizni.

Köszönöm a válaszod, szép estét!:)

2013. márc. 23. 22:16
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy bálban, tombolán nyertem egy ajándéktáskányi fogápolási terméket, azok közt volt, így ezt az opciót remélem kizárhatom, és tényleg csak a kóma okozhatta a félreértést. :)
2013. márc. 23. 22:18
 5/9 anonim válasza:
Előfordul. :D Amúgy szinte mindegyik fogkrémre ráírják, hogy napi 2x szóval tutira elnézted, és nyugodtan használd minden nap. :-)
2013. márc. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen bál volt ez? Én is akarok ilyen bálba menni! :)
2013. márc. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem elmex GÉL? Kb 10-15 cm-s álló tubus, áttetsző-narancssárga tartalommal? Mert azt heti 1x kell este fogmosás után felkenni, és öblítés nélkül éjjel rajtahagyni. Ha tényleg fogkrém, akkor lehet h olyan fehérítő anyag van benne, ami túl erős lenne a mindennapi használathoz.
2013. márc. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

megtaláltam a papírt, és mégsem olvastam félre!!

Hogyan hat az ELMEX INTENZIV TISZTITÁS?

Azt ajánljuk, hogy az elmex intenzív tisztítás fogkrémet minden második napon használja a szokásos fogkrémje helyett, illetve kövesse fogorvosának, vagy dentál higiénikusának ajánlását!


a termék neve elmex INTENZÍV TISZTITÁS és dobozán nagy betükkel van jelölve, hogy "novinka/új" :D

2013. ápr. 2. 10:05
 9/9 A kérdező kommentje:

[link]

:)

2013. ápr. 2. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!