Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogimplantátum után sport?

Jupsz kérdése:

Fogimplantátum után sport?

Figyelt kérdés
10 napja ültettek be két implantátumot két felső rágófogam helyére. A varratok még bentvannak, teljesen problémamentes az implantátum. Kedden nagyon szeretnék már menni sportolni (kangoo), de nem tudom merjek-e. A fogorvost természetesen meg fogom kérdezni (korábban egy hetet mondott), de hátha van valakinek tapasztalata. Mennyivel utána kezdett sportolni, volt -e bármi gondja.

2013. márc. 24. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron nekem is volt implantálásom,utána 2 nappal voltam úszni,pár nappal később tornáztam is,nem volt semmi probléma szerencsére.10 nap után már nyugodtan lehet sportolni.
2013. márc. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elmondom a tapasztalataimat: szóval 12 nap után elmentem edzeni, és bár közben semmi gondom nem volt, a végén valami "idegen" érzés volt az érintett területen, mintha ott lenne valami cukor a számban. Megmutattam a fogorvosnak, szerinte minden oké vele, de ha ilyent érzek, akkor ne nagyon eröltessem. Elvileg nem lehet baja.
2013. márc. 30. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!