Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma húzták a fogam és még pár...

Ma húzták a fogam és még pár óra elteltével is vérzik a helye, ez nem gond? Meddig nem kell aggódnom?

Figyelt kérdés
Elég tudatlan vagyok, dokitól csak később jutott eszembe hogy meg kéne kérdezni, csak ugye a beszéd ilyenkor nem épp az ember erőssége. A tampont azt mondták 20 percig szorítsam rá, 45 percig hagytam ott, de még vérzik.
2013. márc. 25. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Rá kell harapni nagyon erősen, ez javarészt a komolyabb vérzést elállítja. Az, ha utána még egy két napig váladékozik, természetes, még ha amúgy gusztustalan is. Arra figyeld, hogy ne nyeld le ha nem muszáj, mert roppant jó kis hányingert okozhat.
2013. márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem éreztem hogy erősen szorítom vagy sem, így lehet gyenge voltam. Már kidobtam a tampont, ittam egy kis vizet, azóta érzem úgy, hogy megint vérzik.
2013. márc. 25. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!