Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet gond abból ha másfél év...

Lehet gond abból ha másfél év alatt 2 császárom lesz? novemberben császárral szültem és most megint terhes vagyok és azért izgulok hogy mi baj lehet abból hogy fél év elteltével estem teherbe.

Figyelt kérdés
lehet baja a 2.babának emiatt? fel tud készülni 6 hónap alatt a szervezetem? azt tudom hogy így a második biztosan császár lesz de engem főleg a baba hogyléte érdekel!
2011. jún. 12. 17:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos hogy császár lesz. A túl közeli terhességet azért nem javasolják, mert a méh sebe még relatíve friss és elvékonyodhat, megrepedhet.
2011. jún. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

értem de akkor esetleg ha megreped még mindig megcsászározhatnak de amúgy nem ragaszkodom a hüvelyi szüléshez...nekem a császár nem volt rossz!

inkább csak az érdekelne hogy ilyen esetben éri-e valamilyen hátrány a második babát

nyilván vitaminokat és mást megint csak szedek

2011. jún. 12. 19:10
 3/19 anonim ***** válasza:
Ezekről az orvosod tud felvilágosítani.
2011. jún. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

természetesen meg fogom kérdezni amint eljutok hozzá is de nem véletlenül itt kérdezősködök

a doki 10.000-ért fog válaszolni rá és persze nem is most rögtön...

ezért kérem aki értelmes választ nem tud adni a kérdésemre az ne pazarolja az energiáit ilyen nesze semmi fogd meg jól válaszokra köszi

2011. jún. 12. 19:34
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy értelmes válasz lesz e számodra amit írni fogok, de leírom röviden barátnőm történetét:

2010. februárjában szültünk egy napon, mindketten császárral. Most 9-én volt 16 hónapja.

Barátnőm most 7-én életet adott második gyermekének... Az első kislánya 7 hónapos volt, mikor újra teherbe esett. A kicsi teljesen egészséges, a terhesség alatt semmi probléma nem volt. Nagyon jól viselte barátnőm. A szülés 39 hetesen indult be fájásokkal, néhány óra alatt szépen kitágult, eltűnt a méhszáj, de a baba nem helyezkedett be, így ismét megcsászározták. CSAK a babán múlott a 2. császár, merthogy az előző műtét hegével végig minden rendben volt. A vajúdás alatt sem vékonyodott el, tehát ha a baba beilleszkedett volna, természetes úton születhetett volna meg. Viszont barátnőm sokkal jobban viselte ezt a 2 császárt, mint az elsőt.

Terhesség alatt ő is szedte a terhes vitamint, de nem mondta, hogy bármilyen extra vitaminigénye lenne a szervezetének a kis korkülönbség miatt.

2011. jún. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

köszönöm neked! hasznos volt bizony! megnyugodtam!

remélem én is hasonlóan járok mint ő!

van rá remény hogy addigra elég jól bírja majd a hegem mert a varratot se tudta rendesen kiszedni annyira benőtt teljesen leizzadtunk mindketten és nagy küzdés árán is maradtak benn fonalak szóval elég gyorsan hegedek és az uh-on is azt mondta hogy nagyon jól néz ki bebűlről is

2011. jún. 12. 20:08
 7/19 anonim ***** válasza:
off: nálam két év 4 hónap lesz a két szülés között,és mivel az első császár volt most is az lesz mert még csak ennyi idő telt el.Én nem hiszem,hogy van orvos aki belemenne a sima szülésbe!
2011. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nálam 16 hónap volt a két császározás között,minden rendben volt,a babával is.Ha kérdésed van szivesen válaszolok!
2011. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
10%

Kedves kérdező!

A válasz, amire ilyen unintelligens módon reagáltál, a lehető legjobb volt, amit valaki adhat egy ilyen buta kérdésre.

Vagy szerinted itt bárki is látatlanban, laikusként meg tudja neked mondani, hogy mi fog történni? Nekem 2 ismerősöm is szült többszörös császárral. Az egyiknek ki kellett venni utána a méhét, mert szétrepedt, a másiknak meg semmi baja nem lett, a harmadik babát is kihordta, igaz korai császár volt eleve betervezve.

Az SZTK-ban is rendel orvos, az is megmondja neked, hogy mi várható, még fizetned sem kell érte.

2011. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!

olvass vissza mielött okoskodni kezdessz!továbbra sem a császát/hüvelyi szülés probléma köre érdekel ahogy ezt a kérdésben megfogalmaztam!

ne oktass ki intelingenciáról senkit amíg a szövegértéseddel gond van!

2011. jún. 12. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!