Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pénteken (ma vasárnap van)...

Pénteken (ma vasárnap van) tömték a fogamat. MIT TEGYEK? Többi lent!

Figyelt kérdés
A doki azt mondta, hogy mivel közel volt az idegkamrához így előfordulhat ( 20-30% esély van rá) hogy sajnos fájni fog, lüktet majd, begyullad, és éjszaka sokszor felkelek majd rá. És ha ez így van akkor majd vissza kell mennem és gyökérkezeli, de ha nem akkor nincs semmi akkor rendben van és nem kell visszamennem. Nos én szerencsére semmi ilyet nem tapasztalok. Csak annyi, hogy ha kívülről megnyomom az innyem akkor érzek valamit. (nem fájdalom csak érzek valamit nem úgy mint a másik oldalt) Arra is gondoltam, hogy ez majd egy-két nap és elmúlik mivel hogy nem fáj meg semmit nem érek (csak ha megnyomom de akkor se vészes) Mit tegyek?

2013. márc. 31. 13:52
 1/6 anonim válasza:
Velem pont ugyanez volt a helyzet, én fájdalomcsillapítót vettem be rá, de nekem gyökérkezelték is.
2013. márc. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50% az eséllyed hogy "beáll". Azaz lemegy a gyulladás lesz jó és rosszab napja még 7 évig használhatod.
2013. márc. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy lassan lemegy a gyulladás és túléli a fogad,lehet,hogy egy darabig érzékeny lesz majd berobban,de lehet így marad és elhal a gyökér.szedhetsz gyull. csökkentőt,azon az oldalon ne egyél,ha magasnak érzed a tömést,szedess le belőle,gyakran moss fogat és használj szájvizet.
2013. márc. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:) egyebkent honnan lehet megtudni hogy be van gyulladva vagy sem? mert nem faj:)
2013. márc. 31. 15:51
 5/6 anonim válasza:
Ha be van gyulladva, akkor megvörösödik és megdagad. :)
2013. márc. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ja es meg annyi hogy ha be van gyulladva akkor vajon vissza kell mennem? nem faj se a fogam se a gyulladtresz:)
2013. márc. 31. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!