Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 30 évesen igénybe vehetem-e a...

30 évesen igénybe vehetem-e a fogszabályozást OEP támogatással, mint orvosi segédeszközt?

Figyelt kérdés
(életminőség romlással jár a torlódott fog (harapás, rágás, ínysorvadás)! Viszont ez ilyenkor már súlyos 100ezrek) Ez a kérdés fontos is a számomra, de a furfang is meg van benne. Míg más plasztikáztassa magát OEP költségre,... Én csak a fogaimat szeretném megtartani.

2013. márc. 31. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

oep költségre már elég komoly kritériumok megfelelése után lehet csak plasztikáztatni.


De a fogszabályzó nem ez a kategória. Nincs rá támogatás. sőt, még gyerekeknek is pénzbe kerül, nyilván ott nem több száz ezer, de nem is 10 ft.

2013. márc. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
felejtsd el. nincs OEP.
2013. márc. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Felnőttek már csak magánrendelős kuponos akciókkal számíthatnak némi kedvezményre,nekem is ilyen van.

[link]

Egyébként az sztk-s támogatott fogszabi is 40-50 ezer ft ívenként,csak nincs aktiválási díj 18 éves korig.

2013. márc. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha van egészségpénztárad, akkor abból is finanszírozhatod! Ne engedd, hogy kihúzzák fogaidat és ne félj drágább rendelőt választani, ajánljanak fel kezelési tervet!


Ui.: Nekem elcseszték, 3-4 magándoki véleményét is kikértem sajnos már csak utána... Vm referencia legyen!


25L

2013. ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!