Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bevertem az államat, és fáj...

Bevertem az államat, és fáj az alsó állkapcsomon az első fogam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek akartam mutatni egy szabályos fekvőtámaszt, és ahogy csináltam túlságosan elengedtem magam, és az államat úgy vertem be, hogy az alsó állkapcsom a felső mögött volt, és ahogy bevertem az államat elég szépen koccant egy kissé. Ahogy észrevettem nem mozog, maximum egy nagyon, de nagyon kicsit, mert amikor a felső fogsorommal nyomom hátrafelé, akkor fáj, és mint ha érezném, hogy ahogy feszül, nagyon picit elmozdulna. Meg, ha a nyelvemmel is piszkálom érzem, hogy az íny alatt fáj. Mit tegyek?
2013. ápr. 1. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit.
2013. ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A hidegre, és a melegre nem ézékeny meg semmi, csak fáj, ha piszkálom. Meg fog gyógyulni?
2013. ápr. 1. 20:51
 3/6 anonim válasza:
Megfog gyógyulni biztos csak az izom és/vagy az ideg fáj ha nem törött el a fog akkor majd elmúlik
2013. ápr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most, ahogy így megfogom két újjal nagyon minimálisan tudom mozgatni, de a fájdalom már elmúlt.
2013. ápr. 1. 22:35
 5/6 anonim válasza:
Már jobban vagy? :)
2013. ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nahát, milyen odafigyelő! :)) Köszönöm, már jobban vagyok. Most, hogy kérdezted, azt álmodtam ma, hogy nagyon mozog, és ki fog esni, de valójába véve már sokkal jobb, szinte nem is fáj. Eleinte komolyan azt gondoltam, hogy ki fog hullani.
2013. ápr. 13. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!