Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van 2 pötty szembe az első 2...

Van 2 pötty szembe az első 2 fogamon, sztem fluor hiány vagy valami ilyesmit hallottam, fogorvos, hogy tudja eltüntetni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 19. 16:18
 1/7 Specus ***** válasza:
100%
Kicsitt offolok, de kezdhetnéd akár úgy, hogy a bajt megelőzve kiszűröd a fluoridot a mindennapjaidból..
2013. febr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Lehet, hogy fluorhiány. Itt egy videó, talán tud segíteni: [link]
2013. febr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 reapercola válasza:
gondoltam, hogy valamelyik hülyegyerek beírja Fluor-t, de az megnyugtatlak, senkinek nem hiányzik. A fluorid a fogkrémekben szokott lenni...moss többet fogat és akkor reméljük megoldódik.
2013. febr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ha hófehér pöttyről foltról van szó akk lejött a fogzománcod (rem nem mondok hülyeséget de nekem is ez van) gyógyszertárban kapható elmex gél, az védi a fogakat :)
2013. febr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem írtad, hogy fekete vagy fehér pötty!?
2013. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vagy éppen hogy túl sok a fluorid amit beviszel. Nem ürül ki az olyan könnyen, nagyon keményen felhalmozódik az évek során..:) Dentális fluorózis(fluorid túladagolása) jutott erről eszembe, az valahogy így néz ki: [link]

Akárhogy is, MINDENKÉPP jobban jársz, ha úgy teszel ahogy első írta... Utánanézhetsz a fluorid szervezetre gyakorolt hatásainak, gogli tömve van vele.


Második felére válaszolva a kérdésednek...tényleg fogorvostól kérj segítséget, de figyelj mit mond a fluoriddal kapcsolatban.;)

2013. febr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!! amugy fehér pötty
2013. febr. 26. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!