Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Debrecenben van valakinek...

Debrecenben van valakinek tapasztalata Dr. Békés Annamáriával kapcsolatban (Idealmed)?

Figyelt kérdés

#fogszabályozás #Idealmed Debrecen #fogszabályozás Debrecen #fogszabályzás Debrecen #Békés Annamária
2013. ápr. 3. 14:55
 1/9 Bibi75 válasza:
Szerintem korrekt, mindenre kielégítő választ ad, bármikor elérhető e-mailen és még vasárnap is hajlandó bemenni vészhelyzet esetén! Damon párti és szép eredményei vannak.
2013. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Esetleg az eredményeiről tudnál valamit mutatni? Köszi!
2013. jún. 15. 16:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen van tapasztalat, nagyon nagyon lehúzott, es nem javult semmit sem az általa kezelt fog!!

Amikor visszamentem nagyon lekezelõen viselkedett.

Hiaba van garancia a fogra ha magyarán "elkűld a p.ba" és még hűlyének néz ha visszamész mert fáj. Oda a sok penz foloslegesen, szerencsére talaltam más dokit aki kijavította a fusi munkáját.

Jól lehúzott, de az igazságtalanúl szerzett pénzel eddig senki se lett boldogabb és senki sem ment többre.

Amilyen kedves volt elõszõr ameddig fizetni kellett, olyan undok volt a végén.

Csalódtam, jobbra számítottam

2019. szept. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen van. Nemcsak nekem hanem mas is panaszkoditt rá.

Egy lehúzós ,nagyképű orvosnak alig mondható senki. Pocsék munka tízezrekért. Más is panaszkodott hogy tobb 100e hagyott ott es amikor visszament hogy csíszoljon kicsit a fogbol mert vmit nem jol csinalt meg neki allt feljebb. Addig vagy jó es qddig kedves míg tejelsz. Ha visszamesz még o csodalkozik és hogy hogy mersz visszamenni, hogyhogy nem jó az ö "tokéletes" fusi munkaja.

Nagyon DÚRVA amit leművel.

Az ember latja hogy eggyeseknek milyen szép házuk van, és gondolja milyen jó nekik.. De ha tudod hogy milyen becstelenűl jutottak hozzá a vagyonukhoz, felfordúl a gyomrod . Ez alatt azt értem hogy lehúzza a szenvedõ embereket, akik lehet az utolsó pénzüket adják oda egy jó kezelés reményében , majd sajnos lehet mégsem gyógyul meg, és hiába megy vissza , a stílusa miatt inkább máshoz menekűl.

Nekem nem csinálta jól és sokba kerűlt.

2019. okt. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Fontosnak tartom leírni,hogy más NE járjon így. Különféle lézeres kezeléseket is végez a "doktor" csak az nincs feltűntetve,hogy ő NEM bőrgyógyász!!!

Olyan lyukat égetett az arcomba,hogy vállalhatatlan,egy anyajegy eltávolítás során. Nem érdekli az egészséged,sem a következmények...ne dőljetek be a nagyszerűen osszerakott reklámoknak és a kedves kis lila honlapnak...

2021. febr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Durva, utolsó kérlek írj a googlr véleményekhez is, hadd lássa más is!

Sajnálom és ezt nem lehet szó nélkűl hagyni!!!

A pénzt visszakérted, visszakaptad legalább??

2021. febr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 erzsébet fülöp válasza:
Igaz nem fog probléma miatt, de Budapesten voltam nála,bioszálas arckezelésen. A meghirdetett ár kb. 200 ezer volt, de mire a végére értünk, ilyen olyan plusz (igaz én beleegyeztem, bár nem tájékoztatott,hogy ezen anyagoknak hány +Ft /ml) )botox,hyarulon stb. a vége 600 ezer lett. Hát kérem szépen, kicsit többért az egész arcomat felvarrathattam volna, sőt! :( Véleményem szerint is lehúzós!
2021. márc. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenki azt mondja hogy lehúzos, akinek van esze messziről elkerüli hacsak nem akar póruljarni
2021. márc. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3fogamat baxott el nekem! 2 ebből sose fájt amíg hozzá nem ért!

1 et ö furt meg hogy szerezzen plusz 20ezret!

Ugy elcseszte mindharmat amivel alapbol alig volt baj hogy majdnem fogátulteteshez kellett folyamodjak.

Rettenetesen elkezdett fajni, visszamentem de arctalan volt.

Fel akartam jelenteni de nemis volt kitéve a tabla hogy kihez lehet folyamodni.


Igy utólag azt kell mondanom hogy egy bűnöző dr.állnéven. mert nem gyógyít hanem pénzért tönkre tesz az állneve mögé bujva.

2023. máj. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!