Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Myobrace típusú fogszabályzóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, fogszabályzóm még nem volt. A Myobrace típusú kivehető fogszabályzót javasolták. Van valakinek tapasztalata? Köszönöm!

2013. febr. 1. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Én az állandó fogszabályzó levétele után kaptam, mivel nem engedtem, hogy fogat húzzanak, nem is lett teljesen tökéletes az eredmény. Azért adták ezt, hogy ez még szépíthet az eredményen egy kicsit. Nagyon fájdalmas volt eleinte, meg egyfolytában kiesett a számból éjszaka, de egy idő után megszoktam, és alakított valóban a fogaimon. Utána már egész éjjelre benn maradt.

Szóval nem tudom a durvább elváltozásokon mennyit használ, de nekem a fölül még kissé kiálló fogaimon alakított egy kicsit.

2013. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!