Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nemrég rakattam a nyelvembe...

Nemrég rakattam a nyelvembe piercinget és elég zavaró dolgot vettem észre! Mitől fehérlik a nyelv teteje meg hámlik néha?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet allergiás reakció a fémre. Nézesd meg dokival
2009. szept. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ilyen nekem is volt, amikor friss volt a szúrás! mivel gyulladás van/volt a szervezetedben(mert ugye a pc még nem gyógyult be) azt jelzi...de ha megnyugtat, mutasd meg a készítőnek/háziorvosodnak.
2009. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekemis szokott fehér lenni,de soha nem hámlott,pedig lassan 2éve megvan a pcm.szóval ez nemnormális..
2009. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem több, mint 5 éve van már a nyelvemben pc. Ez alatt 4-szer volt szúrva. Egyszer sem tapasztaltam ilyet. De lehetségesnek tartom, hogy esetleg a Lidokainra vagy érzékeny (mivel a nyelved felületén írtad a panaszt), az váltott ki nálad valamilyen irritációt. Ha rendes szalonban szúrattad, az ékszer orvosi fém kell, hogy legyen, arra nem valószínű, hogy allergiás vagy, mivel allergénektől mentes anyagról van szó. Fél liter csapvízben oldj fel egy kanálnyi Betadint. Az oldattal öblögess napi háromszor, valamint étkezések, ivások és, ha dohányzol, cigarettázás után is. Ha egy hét után nem látsz változást, menj vissza oda, ahol csináltattad, ha esetleg vállat von, akkor irány bőrgyógyászat!

Jobbulást kívánok neked, remélem maradhat a pc! Sok sikert!

Üdv: WG (19/N)

2009. szept. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!