Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretnék nyelv-piercinget...

Szeretnék nyelv-piercinget csináltatni, de. Vélemények?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy azért nem csináltattam még meg, mert eléggé tisztaságmániás vagyok.. és milyen már, hogy a szájban van a legtöbb baktérium?! Nem gyulladna be nagyon gyorsan?

Azért szeretnék a nyelvembe, mert az nem látszik igazán, és a sportban sem hátráltat..

Vélemények, esetleg tapasztalatok?

előre is köszi:) L/14


2011. máj. 8. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem gyullad be túl hamar. Miután belövik, néhány napig duzzadt a nyelv és fáj is, de ha kiveszed a piercinget, irtó hamar összeforr a lyuk.
2011. máj. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, h ha kicsit elrontja a piercinges, akkor nem fogsz ízeket érezni?...én inkább ez miatt aggódnék. A kérdésedre válaszolva: Valószínűleg nem fertőződik el.
2011. máj. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

A szájban valóban sok a baktérium, de a nyálnak baktericid hatása is van. Na, mind1, nem ez a téma.


Én félnék, hogy sport közben kicsavarodik, és jó esetben lenyelem, de akár le is lehet tüdőzni a kis darabjait. De ez lehet, hogy csak az én parám... :)


Nekem köldökpiercingem van, azzal sosem volt gondom (triatlonoztam).

2011. máj. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi:) de begyullad? vagy nemtudom.. mert ha mondjuk az a seb nem forr be vagy begyullad akkor ugye nyílt seb. és ha olyannal csókolózom aki aids-es akkor azt elkapom nem?o.O (nem tervezem aids-essel, hátha esetleg...) vagy hogy a baktériumok nem terjednek jobban?
2011. máj. 8. 16:21
 5/11 anonim ***** válasza:
miért kell hogy legyen piercinged?:D
2011. máj. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én tornázom.. és amikor segítenek akkor fogják a hasam és hátam, szooval parás..:|
2011. máj. 8. 16:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Most néztem az Állítólag-nak azt a részét, amibe az van, hogy a nyelvpiercing növeli a veszélyét annak, hogy a villám beléd csapjon:D
2011. máj. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Genetikailag hiányzik a jobb és bal alsó 5-ös fogam - nem volt csontfog csírám, vagy mi az izé, ezért műfog van helyettük. Amikor megkaptam az egyik oldalra, majd bele őrültem. Nagyon-nagyon zavart. Úgy voltam vele, hogy hiába került bele 50 ezrembe, nem érdekel, kivetetem, mert megőrülök tőle.Ez több, mint 2 hétig tartott...

A nyelvpiercinet is addig tudnám csak hordani, amíg el nem múlik az érzéstelenítő... :)))))

2011. máj. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 tetris ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy erre szükséged van?
2011. máj. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem volt nyelv pc- és nem lőtték hanem szúrták, befújnak lidokaint a szádba, ott kell tartani, kiköpni és még vagy 3x ugyanez. kidugod a nyelved és vmi ollószerű bigyóval megfogják és átszúrják, elég émelyítő érzés, egy órán belül a 3x-osára duzzad a nyelved, inni fáj, beszélni fáj, enni nem tudsz, olyan mintha egy viziló lenne a nyelved helyén. Kb 2 napig nagyon fáj, de reggel amikor először megmozgatod, még tovább is, kb egy hét után van az hogy normálisan tudsz enni és nem fáj semmi, de még ezután kb 2 hétig olyan dagadt lesz a nyelved. Minden kaja után fogat kell mosni, napi jópárszor betadine-al öblögetni. Ha ezen a részeken túl vagy akkor már teljesen jó, ritkán gyullad be, viszont arra figyelni kell hogy amikor lecseréled a hosszú szárat (mert mindenki bazi naggyal kapja, pont azért hogy meg tudjon dagadni a nyelved) akkor ne válassz túl kicsit mert akkor újra elkezdhet fájni. És ha kiveszed tényleg nagyon hamar beforr.
2011. máj. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!