Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől lehet bedagadva maga az...

Mitől lehet bedagadva maga az arcom és/vagy az álkapcsom? Lehetséges hogy a fogam miatt? Bevallom eléggé megijeszt. Többi lent.

Figyelt kérdés

Bal oldalt, lent az arcom be van dagadva kb. 1 napja. Nem fáj. Olyan, mintha súlyosabb allergiás dagadás lenne. Mi lehet ez? Ami furcsa hogy úgy látom nem a fogam körül, sokkal inkább maga az arcom és az állkapcsom a központja a dagadásnak.

Talán valamiféle állkapocsgyulladás lenne? Nagyon meg vagyok ijedve, bevallom. Valakinek ötlete vagy hasonló tapasztalata van?



2013. ápr. 8. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet a fogadtól is. Nekem is volt egyszer egy ilyen, ki akarták húzni a fogam, de szüleim nem engedték (3-4 éves lehetettem), mire kiderült, hogy csak megcsípett valami. Ha 1-2 napon belül nem múlik el, akkor szerintem menj el egy fogorvoshoz
2013. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy velem is ez történt. Nagyon meg vagyok ijedve :/
2013. ápr. 8. 20:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el fogorvoshoz, mivel ilyen tüneteket a foggyökéren lévő ciszták okozhatnak, ami nem jó a szervezetnek, mivel folyamatos gyulladásos góc van jelen, ami ízületi fájdalmakat, hajhullást, általános gyengeséget okozhat.
2013. ápr. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem hangzik valami jól. Megyek is a fogorvoshoz, de gondolom nem ez lesz életem legszebb élménye.
2013. ápr. 9. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!