Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfehérítés házilag? Hogyan,...

Fogfehérítés házilag? Hogyan, mivel?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
allitolag szodaporral lehet...en nem probaltam...
2009. szept. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Én a sütőport hallottam, még nem próbáltam.
2009. szept. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
a szódabikarbóna és a sütőpor nem hatásos ráadásul az első leszedi a fogzománcot
2009. szept. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
43%
Gyógyszertárban lehet kapni ilyen fogfehírítő port, növényi fogpor a neve, de száj/ínygyulladásra is nagyon jó,azthiszem olyan 1000 ft körül van,de szerintem egy fél évig az elég mert hetente 1x2x lehet használni.Érdeklődj szerintem gyógyszertárban.
2009. szept. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

A szódabikarbóna és a kaolin-os /szuper természetes/ készítmény is szépen lassan lecsiszolja a fogzománcot. Próbáld ki: tegyél egy kicsit egy műanyag vonalzóra és mozgasd meg rajta körkörösen a fogkefét. Ha karcolja, akkor az problémás.


Whiteningcenter

2010. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

Én először megmosom síma fogkrémmel, aztán szódabikarbónával takarítom át a fogaimat, utána pedig Perl Weiss fogfehérítő fogkrémmel (Hollywood típusú, se nem a kék se nem a piros) jó alaposan átmosom. A 3 fő étkezés után egy nap. Pontos eredményt a fehérségről még nem tudok mondani, mert kb 5 napja kezdtem (pár nap alatt nem lehet csodát várni), de a fogaim rohadt tiszták ettől az tuti :) Sztem működni fog a fehérség is - idővel:)

Ui: nem dohányzom és nem iszom (se kávét, se vörösbort)

2010. ápr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

a szódabikarbóna tönkreteszi a fogaidat!

6%-os hidrogén peroxidot kensz a fogaidra az elvileg jó ha kipróbáltam írok:)

2010. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Dörzsöld végig a fogaidat citrommal vagy eperrel de minden nap mert a fogaid látják kárát!
2010. okt. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
*ne
2010. okt. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Néhány bevált módszer olvasható a következő weboldalon: [link]
2011. jún. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!