Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon ciki, ha 15 évesen...

Nagyon ciki, ha 15 évesen kitörött elöl a felső fogam és műfogat kell betenni helyette?

Figyelt kérdés
:(
2013. ápr. 10. 01:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem. Én kb. 9 éves voltam, amikor a játszópajtás srác közbenjárására a felső, egyik metszőfogamból letörött egy csücsök, és azóta fogpótlás... Ez van. Azóta eltelt több, mint 10 év.

Nem ciki. Ráadásul ügyes (és drága) fogorvos szépen megcsinálja olyanra, hogy ne legyen feltűnő, sőt, olyan legyen, mint a többi igazi.

2013. ápr. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. A fogatlanság, az a ciki.
2013. ápr. 10. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki, csak csinaltasd meg. Sokakkal elofordul..az elozo kommentel egyetertek.
2013. ápr. 10. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az lenne ciki, ha nem csináltatnád meg.
2013. ápr. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki,ha szépen van megcsinálva,lehetőleg fémmentes koronát kell választani,mert az sokkal természetesebbnek hat elől.
2013. ápr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki, főleg hogy senki se fogja tudni, hogy az nem az igazi fogad. Jó helyen csináltasd, és porcelánból legyen az egész.
2013. ápr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattatok!
2013. ápr. 10. 16:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok,

és megerősítem, tényleg olyan hitelesre és esztétikusra meg tudják csinálni az ilyesmit a fogorvosok, hogy pl. vígan csókolózok azóta, senki sem vette észre, nem tudott róla, nem érezte stb. Hacsak nem akarja valaki 5 centi távolságról bámulni, az sem látszik, hogy van ott egy illesztés. Igazán pro munka.

Ezért ne aggódj! Fölösleges. :)

2013. ápr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!