Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Miért ciki farsangkor beöltözn...

Miért ciki farsangkor beöltözni a felső tagozatosok körében?

Figyelt kérdés

Beszélgettem pár hetedikessel, és ők mondták, hogy beöltözni dedós, ciki dolog. Meg ha beöltöznének, akkor is, max kölcsönzött jelmezbe tennék.


Az én időmben is így gondolkodtak az osztálytársaim, már ötödikben.


Pedig középiskolában, főiskolán senki sem gondolta, hogy ciki dolog jelmezt viselni farsangkor, sőt, az volt furcsa, aki nem tette.


2012. febr. 1. 12:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert gyerekesek. Fogalmuk nincs róla, mekkora buli beöltözni. Erre aztán az idősebbek már rájönnek és (ahogyan pl. én is) keresik a beöltözős bulikat, mert igenis jó dolog.

A 12-14 éves korosztány számára az a menő, ha mindent leszaroznak, de bele már nem gondolnak, hogy miről maradnak le.

2012. febr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz, általános iskola felső osztályába cikinek tartják, de ha gimisek lesznek akkor visszaszoknak, mert velem is ez történt. Én tavaly végeztem el a gimit és most külön keresem a farsangi bulikat, eddig 2 olyan hely van ahova tuti biztos hogy elmegyek. Jelmezt valószínűleg vagy bérelni vagy venni fogok alapot hozzá. Régen gyerekkoromba anyukámmal varrtuk meg teljesen 0 ról kezdtük, most nincs idő erre így veszek pár alapot aztán amit lehet azt gyors ráteszem kiegészítésnek.
2012. febr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
mert abban a korosztály minden ciki és szar ami a többi korosztálnyak menő
2012. febr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki, inkább tök jó buli. Én felnőtt fejjel is elmentem egyszer a barátnőmmel egy rocker buliba, ahol akkor kitétel volt a beöltözés az ingyen belépéshez. Először féltünk kicsit, mi van ha behülyítettek és csak mi leszünk beöltözve, de szerencsére igaz volt, és már a pénztárnál egy gésa fogadott minket.
2012. febr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Hmm..hát a mi sulinkban úgy van, hogy alsóban mindenki egyénileg öltözik be, felsőben meg az egyész osztály (vagy egy része). Amolyan táncos, bulizós dolog. Én nagyon szeretem!!!
2012. febr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, jó suliba járhatsz. :D
2012. febr. 1. 16:55
 7/13 KicsiPocok válasza:
100%
Hát nemtudom, én 14éves vagyok, 8oszt.os gimibe járok, és nállunk ált. mindenki beöltözik :") Jó vanpár hülye pi**a aki köldökig kivágott fölsőben, cicagatyába meg 15cmes tűsarkúban jön, én pont ezt tartom gáznak.. Nagyon szeretek különböző hírességeknek beöltözni :D Szerintem egyáltalán nem gáz, elvégre ez lenne a farsang értelme..
2012. febr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is 14 vagyok:D Még nem találkoztam olyannal, hogy ciki lenne beöltözni, csak a fiúk problémáznak ezen. Tavaj is tök jó volt, az egész osztály gyártotta papírból az utolsó napp a barokk ruhákat, stb. Mi idén (utolsó év együtt) megpróbáltuk megbeszélni a fiúkkel a dolgot, de nem lehetett, mondjunk egy ötletek és mindjárt jön, hogy én az nem lesezk, meg sz@r. Aztán jobb ötlete meg nincs. Tegnap mi csajok egész délután a farsangot terveztük az ofővel, aztán este 8-ra hazaesek és mi foga facebookon? HOgy a fiúk 200 darab hozzászólást termeltek, hogy a lányok így, a lányok úgy, nem csinálunk semmit, le se sz@rjuk a farsangot, meg milyen hülyék vagyunk, stb. Szóval már tök elegem van. Amúgy én leszek az udari bolond a mi produkciónkba, és "mesélni2 fogom a történetet.
2012. febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én ca. 5.-ig öltöztem be, de már a fele osztály cikinek tartotta 5.-től. Később is beöltöztem volna, de a helyi szabályzat szerint felsősök csak csoportos jelmezbe öltözhettek, és mivel mindenki nagy ívnen sz*rt rá, ezért én sem tudtam beöltözni.

Utoljára bankrablóm voltam az öcsémmel. Anyám harisnyája, játékpisztoly, hamis dollárok egy táskában. Meg kézzel rajzolt dollárokkal. (Fénymásoló akkoriban még ritka volt, az is csak fekete-fehérben. Persze színesben amúgysem másoltuk volna, mert nem szerettem volna GYIVI-be kerülni. (gyerekkorban mindig azzal fenyegettek, hogy ha rosszat csinálok, mehetek az intézetbe)

2012. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Persze a játék szerint valódi dollárok voltak, na de egy táskányi pénzt, nemhogy dollárban, de forintban sem kaphatott volna az ember kölcsönbe sem!
2012. febr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!