Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Amikor kezdő/gyakorló fogorvos...

Amikor kezdő/gyakorló fogorvos először kezel igazi fogat, tud arról a páciens?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne. Meg hogy lehet-e jelentkezni önkéntesnek, ha azt akarja valaki, hogy a leendő fogorvosok "gyakoroljanak" rajta. Nem akarok jelentkezni sem, csak tényleg régóta foglalkoztat ez a kérdés.
2011. aug. 29. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, tud róla a páciens, mivel ezek a kezelések az egyetemi klinikán zajlanak ;)
2011. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Tud róla....Persze nem jelenti be előre, hogy vigyázz, kezdő vagyok, de úgy el cseszheti a fogad, hogy abból egyértelmű lesz, hogy nem profi.
2011. aug. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. aug. 29. 12:49
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, tudmak róla. Viszont esélye sincs elcseszni, mert közben minimum 2 orvos felügyeli.

És nem akkor fúr/töm/húz először, előtte begyakorolják fantomfejeken, rendes fogakkal.

2011. aug. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
nekem kezdő fogorvos tömte be a fogam...begyulladt utána és gyökérkezelni kellett...:S
2011. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy működik,hogy a klinikára jelentkezik Mari néni,hogy szeretne páciens lenni. Mari néni hídja normál rendelőben 100 000-be jönne,de a klinikán megcsinálják neki 40.000-ért viszont kezdő fogorvosok csinálják. Mari néni fogát csinálja Réka kezdő fogorvos,de mellette még ketten felügyelik így elcseszni nem igazán tudja. Mari néni megspórol 60.000 Ft-ot, Réka pedig gyakorolt.
2011. aug. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Én a Szentkirályi 47-ben jártam (nem keverendő össze a 40-nel). Ott első bejelentkezésnél kitöltesz egy nyilatkozatot, ahol számtalan kérdés mellett arról is nyilatkozol, hogy hozzájárulsz-e, hogy tanulók is kísérletezzenek rajtad.
2011. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a fogas kérdéseimre.
2011. aug. 29. 20:52
 9/9 anonim ***** válasza:
nálunk az egyetemen (SOTE) szoktak kiküldeni hírleveleket, hogy lehet jelentkezni különböző kezelésekre. pl: CT, fogászat, egészség felmérés,stb. általában feltételeket is szoktak szabni. a fogászatot alapanyag áron csinálják meg.
2011. aug. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!