Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fog tömés mennyire fájdalmas...

Mandybumm. kérdése:

A fog tömés mennyire fájdalmas? Ha kérek injekciót, az fáj?! Nem bírom az ilyen dolgokat, meg a fájdalmat.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyban függ attól, h elöl v hátul és mekkora lyukat tömnek. Ha egész pici,nem kell szuri,de szerintem érdemes. Nekem kicsi a fájdalomküszöböm, paráztam,de most már 6 tömésem van és élek:DD Ha elöl van a lyukas fogad, lehet jobban fáj... nekem legalább így volt, ha hátul, nagyon turkálnia kell a dokinak,h hozzáférjen, mégis a hátsó a szerencsésebb. Sok szerencsét! Addig örüljünk,amígcsak tömni kell.
2013. ápr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szemfogamról van szó! pici a lyuk.. de nagyon fáj a fogam:S
2013. ápr. 16. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd, minden fájHAT.

Nekem általában nem fáj az injekció mostmár, de gyerekkoromban volt, hogy a sulifogász úgy belém vágta, hogy két hétig lila volt a szemem.

Az injekció kevésbbé fáj, mint ha úgy fúrnák.


Próbálj meg együttműködni az orvossal, nem feszíteni, nem ellenkezni. Úgy nyisd, ahogy kéri.

2013. ápr. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

HA azt várod hogy megnyugtassunk... ..akkor most jövök!:D

Illetve nem megnyugtatni akarlak, csak mesélni. Én pont ma voltam, meg múlt héten.. meg jövőhéten is megyek.

Az injekció változó, valahol éreztem a pici szúrást, ez persze nagyon minimális!.. Valahol meg szinte észre se vettem amikor beadta. Tehát az injekció teljesen elhanyagolható tényező.

Maga a folyamat se vészes, inkább fura, kellemetlen, mint fájdalmas. A fúráskor a rezgést érzed csak, és ha nem nagyon mély a szuvasodás, nem nyúlik le a gyökérig, akkor maga a tömés egyáltalán nem fájdalmas. Matat a szádban az orvos és annyi, érzed hogy nyomogatja a fogad meg az állkapcsod, de mivel levagy zsibbadva, teljesen kibírható

Szóval nyugi!;)

2013. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jaj köszönöm szépen a válaszaitokat!!

nagyon beparáztam az injekció miatt,mivel már tömettem úgy a fogamat ... mármint injekció nélkül,és eléggé fájdalmas volt(nem egy fogamról volt szó!)

2013. ápr. 19. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!