Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Múltkor amikor a fogorvos...

Múltkor amikor a fogorvos adott injekciót tömés előtt, az nagyon fájt. Holnap megyek újra. Lehet kérni injekció előtt előérzéstelenítést (arra a spray-re gondolok)?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lidocain sprayre gondolsz szerintem. Egy próbát megér, reménykedjünk, hogy megengedik :)
2009. nov. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

A gyerekeknek szoktak adni.

Nem mindig fáj annyira, függ a fogtól, a szúrástól, eltalál-e ideget vagy nem stb.

Szedd össze magad! :-)

2009. nov. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát a múltkor pont ideget talált el, meg is lepődtem, hogy oda adta. kibírnám az injekciót amúgy, de most nagyon rossz passzban vagyok, szal lehet, nehezebben viselném el, ha megint ideget talál el.
2009. nov. 26. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Na én épp ezért nem is kérek injekciót :)De szerintem biztos,hogy kérhetsz...Jobbulást!
2009. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
21.18-as: és nem szokott fájni anélkül a tömés?
2009. nov. 26. 21:32
 6/7 anonim válasza:

A tömés nem fáj. Max a fúrás, ha élő fogat fúr. Kérj zselét a szuri előtt. Bekeni vele azt a helyet ahová szúrni fog! Ugyan már! Ki lehet bírni! Egy pici szúrás, és a kezelésből semmit sem érzel-. Nekem már húztak is fogít így.

De ha ennyire félsz a szuritól , kérj előtte zselét! Van minden fogdokinak, csak előszeretettel nem használják, csak a magunkfajta "félős" betegekenek:)

Ügyes légy!!!!

2009. nov. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
21.18-as vagyok,ez a lyuk nagyságától is függ.De ha fáj akkor sem kibírhatatlan.Maga a tömés ugyebár nem fáj,csak előtte,de szerintem injekció nélkül is kibírható :)
2009. nov. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!