Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után meddig vérzik a...

Foghúzás után meddig vérzik a seb?

Figyelt kérdés
Tegnap délután húzták felül az 5ös fogam és még ma is vérzik. Nem ömlik, de még mindig elég véreset köpök. Este még felhívtam a dokim, hogy ez normális e de azt mondta nem kell aggódnom, majd eláll. Na de már most reggelre el kellett volna állnia nem? valakinek hasonló tapasztalat? Egyébként nem fáj meg semmi csak kellemetlen, hogy köpködni kell még mindig.

2013. ápr. 17. 06:27
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Ilyenkor még könnyen fel lehet sérteni, vegyél grapefruitmagolajat, és csepegtess rá!
2013. ápr. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na most kicsit mintha kevésbé vérezne, de megfogadom a tanácsot köszönöm szépen:)
2013. ápr. 17. 07:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne csepegtess rá semmit, 1 napig még szivároghat kis vér a húzás után, öblögetni nem szabad, de a fog körül óvatosan moshatod, hogy a vérdugó ki ne essen.
2013. ápr. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen ezeket mondta a doki is. Köszönöm:)
2013. ápr. 17. 08:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De ha jobban elkezd vérezni, azért menj vissza! Én múlthéten jártam így hogy nem akart elállni és össze kellett varrni 2x is! De ha csak szivárog akkor nincs gáz! :)
2013. ápr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ettől féltem én is de most már épp hogy csak szivárog egyre jobb:) Téves riasztás volt :) Csak még sose húzták a fogam és nagyon megijedtem:S
2013. ápr. 17. 09:51
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Na ez jó hír! :) Nekem para volt nagyon, csúnya is volt, mondjuk egy egészséges fogat húztak ki hatalmas gyökérrel..!
2013. ápr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én már egy sima fogkőeltávolításnál is így jártam. Délelőtt volt a kezelés és másnap estére múlott el a vérzés. Elég kellemetlen volt, hogy végig vérízt éreztem a számban és vérszagú volt a leheletem.
2013. ápr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Fogkőleszedésnél? :O Nem semmi. Igen elég undi érzés volt nekem is. Alig vártam, hogy Megmossam a fogaim:S
2013. ápr. 18. 10:16
 10/10 anonim ***** válasza:
5%
Hu micsoda hatalmas problèmàk , vèr izt erezni , meg verzik kicsit! Megmaradtatok?? Haho èltek mèg paras bohocok:-)
2018. júl. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!