Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfogam ferdén nő, és...

Bölcsességfogam ferdén nő, és kínzóan fáj. Mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
2 napja kezdett el iszonyatosan fájni, napi 3 fájdalomcsillapító után is ugyanolyan szüntelen fájdalmat érzek. Nem tudok aludni sem. A fogorvos ajánlására Algoflex Forte-t szedek, de szinte semmit sem használ. Egyéb megoldást tud valaki mondani, akinek volt már hasonló?

2013. ápr. 23. 22:52
 1/4 anonim válasza:
Engem a szüleim, ahogy mondtam, hogy nő a két alsó elvittek fogorvoshoz és kivetették egy hónap különbséggel. A beavatkozás egyáltalán nem fájt, ellenben a szájzár amit okozott előtte elég kellemetlen volt, szóval én a helyedben kivetetném, erre nincs más megoldás, főleg hogy ferdén nő, nyomja az egész fogsorodat sőt eldeformálhatja. A beavatkozás utáni egy hét kellemetlen, de utána semmi problémát nem okoz :)
2013. ápr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ferdén nőtt,a doki kiszedte,mielőtt problémát okozott volna.Neked is ezt javaslom.
2013. ápr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ki kell húzatni. Ha rendesen kinőtt akkor ez nem probléma.

Ha nem látszik ki a fogkorona akkor szájsebészeti rendelőbe kell menni.


Nekem az egyik b.fogamat úgy kellett kioperálni, hogy ledarálták az ínyt amiben benne volt és utána húzták ki. Egyébként nem olyan veszélyes mint amilyennek hangzik..

2013. ápr. 24. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jobb kiszedetni

Stomatológiára menj

2013. dec. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!