Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fog implantátumra készülök,...

Fog implantátumra készülök, és nagyon félek. Van-e valakinek tapasztalata? Mennyire és meddig fáj? Még aznap megyek dolgozni!

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Az már semmiség az előtte szenvedésekhez képest szerintem.Legalábbis nekem előtte sokkal rosszabb volt a kezelés mint a felrakás!
2013. ápr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem még csak most fogják műteni.
2013. ápr. 24. 14:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaaaa az más.Akkor semmi jót nem tudok mondani!Bocs!:-(
2013. ápr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell túldramatizálni.Én mondjuk úgy időzítettem,hogy az egyiket szabi alatt csináltattam,a másodikat munkaidő után.Ha kimegy az érzéstelenítő,akkor fájni fog,én advil ultra fortét vettem be és attól már elviselhető volt.Másnap már csak a seb feszülését éreztem,tehát nem vészes,ki lehet bírni.
2013. ápr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a vigasztalást, ez most megnyugtatott, mert idáig csak rémhíreket kaptam.
2013. ápr. 29. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!