Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha nagyon sok rossz fogam van...

Ha nagyon sok rossz fogam van és pánikbeteg vagyok lehet kérni valami kezelést?

Figyelt kérdés

nemtudom már mitkéne tennem..4húzandó fogam, rögtön elájulok ha a váróba érünk..

tudom, mindenki azt ajánlja menjek magánorvoshoz..sajnos nemtudom megtenni, nincs rá pénzem, 22ezres segélyből élek..

lehet valamilyen pszichológiai kezelésre menni tb alapon?

vagy bármi amit tehetnék hogy ezt leküzdjem..segítsen valaki mert minden fogmosásnál sírva fakadok, és öngyilkosságot fontolgatok..annyira fájnak, de annyira félek ..több mint 10éve szenvedek és szörnyű..változtatni szeretnék de nemtudom hogy kezdjem el


2013. ápr. 24. 21:24
 1/4 A kérdező kommentje:

körzetinél mikor legutóbb voltam (2hónapja) akkor meg ott volt több doktornő (vagy tanulók talán) és aki vizsgált odaszólt hogy

"ezt nézzétek" " hú ilyet még biztos nem láttatok"

többiek: "hadd nézem énis"

szinte veszekedtek rajtam meg leakartak fényképezni..

egy kicsit megalázó volt nekem hogy bőgve nyitott szájjal ültem a székben és még ez is..

végre rászántam magam hogy elmegyek, rákészültem, nyugtató vettem be, meditáltam előtte, erre ez megint kivágta a biztosítékot és úgy félek elmenni bárhova is orvoshoz..

2013. ápr. 24. 21:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi,mindig ezt csinálják.Képzeld el,amikor a nőgyógyászaton csodálják az ember csupasz valagát...Pszichológust kaphatsz, a körzetin keresztül.Vannak,akiknek a hipnózis is segít.
2013. ápr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy ne sajnáld fenékbe rúgni a tuskó halgatókat.Ha nem oktató kórház, a hozzájárulásod nélkül nem vehet részt senki idegen a vizsgálatodon és felvételt sem készíthet.
2013. ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jobb ötletem nincs, mint hogy előtte telefonon megbeszéled az orvossal hogy pánikbeteg vagy és szeretnéd tudni, hogy mire számíthatsz stb. Ha valamilyen gyógyszert szedsz, arról mindenképpen előre tájékoztasd.
2013. ápr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!