Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvosi beavatkozással el...

Fogorvosi beavatkozással el lehet tüntetni a fogról a fogkövet?

Figyelt kérdés

Nem is biztos hogy fogkő, először ilyen fehér rész volt a fogon aztán el kezdett sárgásodni majd barna lett.

ez nem nagyon nagy részt foglal el a fogán, de mégis, ha mosolyog, akkor jól látni..ezt el lehet tüntetni valahogyan? valami fogkrém?vagy megtudja ezt orvos csinálni?

(mielött jönnének az olyan válaszok hogy "fogat kéne mosni.."minden nap 3szor mossa a fogát szóval ilyet ne!)



2013. ápr. 27. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze,depurálásnak hívják és fél-1 évente ajánlott megcsináltatni,mert ínybetegségeket okoz a fogkő.Sztk-ban ingyen megcsinálják,mert fogmegtartó kezelés,én inkább magánrendelésen csináltatom,vannak rá tökjó kuponok.Pl:

[link]

2013. ápr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, meg lehet csináltatni, én pont kedden megyek újra :D
2013. ápr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is jövőhónapban megyek,nekem nagyon sok van :S 8 ezer ft-ért csinálja majd a dokim.

Állítólag nem fáj,csak olyan érzés mint mikor rezgő mobiltelefont teszel a fogadra:D

2013. ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem fájt, igaz nekem be volt gyulladva az ínyem, amikor először mentem.
2013. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de nekem a felső középső kettő fogam végén van vagyis nem az inyemnél hanem a másik oldalon. biztos hogy ez fogkő?
2013. ápr. 27. 17:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Elszineződés vagy szuvasodás lehet,utóbbinál fúrni és tömni kell,az elszineződést eltüntetik fogkőleszedéskor.
2013. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és ha elmegyek fogorvoshoz akkor leszedik a fogamról? kell érte fizetni? fáj?
2013. ápr. 29. 10:55
 8/8 anonim ***** válasza:
SZTK-ban nem kell fizetni érte.
2013. ápr. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!