Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Én 27 éves elmultam és most...

Én 27 éves elmultam és most vettem rá magam, hogy fogszabályozásra elmenjek! Nyíregyházán sima fém rögzített fogszabályozot szeretnék csináltatni. Mennyibe kerülne ivenként?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 11:08
 1/1 anonim ***** válasza:

pesten az egész procedúra (fogszi+kezelés+éjszakai készülék) nincs meg 450-500 e alatt. jellemzően 220-250-et kell egyösszegben az elején kifizetni, a többi a kezelési idő alatt fizetendő, nekem pl. havi 2x3 e ft a kezelés.

az éjszkai fogszis kezelési összeget nem számítottam még bele, csak a készüléket, úgyhogy inkább félmillió ft-ot mondanék.

nekem két éve tették fel pesten, közép-alsó áras dokinál, akkor volt 120/állkapocs az ára, de az eeljén ki kell még a röntgent, a gipszmintát is fizetni. van, aki tervezéi díjat is felszámol.

2013. ápr. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!