Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Húztak már ki valakinek...

Húztak már ki valakinek bölcsesség fogat? Mik a tapasztalatok? Jobban fáj mint egy sima foghúzás?

Figyelt kérdés
én nagyon félek mert ki akarják müteni a bölcsességfogaimat,de én nagyon nem birom nehezen viselem a sima foghuzást is.mi a tapasztalatok ezzel a foggal kapcsolatba?
2013. ápr. 4. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Leírom az én történetemet. Kezdett jönni a bölcsesség fogam, de nem volt hely a számára, nyomta a többi fogamat, fájt ott belül nagyon. Szájsebészeten megnézték, mondták hogy műtét, elmentem egy profi fogorvoshoz. Hááát, szegény megkínlódott velem. Az enyém olyan fog volt, ami még az íny alatt van, szóval felvágta az ínyem tetejét és kiakarta húzni. De a fogam gyökere alul O alakban záródott, szóval a fog tetejét ketté vágta és így kettő lett belőle. Mindkettőt kiszedte. Nem éreztem semmit, csukva volt a szemem, valami fröcsögött az elém tett kendőre. Gondoltam a nyálam, mikor kinyitottam a szemem, akkor láttam, hogy vér volt... Tényleg nem fájt, annyira elérzéstelenített. Viszont mikor ment ki a hatása... na akkor. Kaptam rá Cataflam fájdalomcsillapítót, tejterméket kerülni kellett, aztán már csak a varratszedésre mentem vissza. Nem tudom Neked milyen a fogad, kint van már, vagy csak próbálkozik?
2013. ápr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3 kin van teljesen egy meg csak félig tudott kibujni és az már nemis jön kijebb.mind a 4 et ki akarják müteni mig nem rosszak :(
2013. ápr. 4. 20:45
 3/4 Miss Monneypenny ***** válasza:
Na, azért ne tedd fel ezt a kérdést, mert mindenki másképp éli meg a bölcsességfog eltávolítást! Nekem vízszintesen benne volt az állcsontomban, és sem a műtét közben nem éreztem semmit, sem utána! Sőt, egyetlen egy szem fájdalomcsillapítót kellett bevennem utána, olyan volt, mintha meg sem történt volna az egész: nem duzzadtam be, nem lettem hupilila, úgy gondolom, ez egyéni reakció, ki hogyan ragál ezekre az ingerekre. Nem kell félni, nem lesz baj! :)
2013. ápr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon ki volt lyukadva és csak szedtem a fájdalomcsillapítót. Régen volt már, de nem emlékszem, hogy nagyon fájt volna. Csak ezt az egy fogamat húzták, szóval nincs összehasonlítási alapom. De emlékszem, hogy nagyon vérzett.
2013. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!