Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül egy fogfehérítő...

Mennyibe kerül egy fogfehérítő kezelés?

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyeljél egy nagyot: százezer körül van..annyit azért nem ér...kis szódabikarbónával már 4-5 árnyalatnyit is fehéríthetsz, de csak óvatosan!
2009. szept. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ahova én járok, ott 40000 ft.
2009. szept. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Az enyém 89.000Ft volt. Szerintem ha rászánod magad akkor tényleg jobb helyen és inkább "drágábbért" csináltasd meg. De figyelj a következőkre: Genetikától/kortól/étel-ital fogyasztásoktól is függhet a fogak színe plusz ha még dohányzol. Én dohányoztam 3 évig. Tényleg hidd el... baromi sárga fogaim voltak, csak a fogszabályzó fent léte alatt ugyebár nem lehetett de utána lány révén megcsináltattam. Azóta dicsérik a fogaim színét. Nem egy ragyogó, csillogó fogsort kaptam, de egy nagyon szép természetes fehér színt. De ha elmész fogorvoshoz ő tud a legtöbbet segíteni, neki feltehetsz bármilyen kérdést és ezt azért mondom, mert nekem elmagyarázta, hogy "ilyen színe van a fogamnak" (mellé rakott egy kis szín sablont) és megmutatta, hogy milyen lesz ha kész lesz. Tényleg nagyon függ sok mindentől, hogy milyen színt nyerhetsz vele, de én csak örülök, hogy megcsináltattam. Még egy valami: Figyelj arra, ha érzékeny fogaid vannak vigyázz vele, mert leszed egy zománc réteget és utána nagyon tud fájni aznap (én így jártam) illetve elmex-el kellett mosnom egy hónapig. A másik meg, hogy mivel leszed egy réteget így ha utána nem vigyázol rá még sárgább lesz mint volt! Ja és 3 napig nem szabad az eljárás után cigizni/bort-kólát-teát inni, és színezékes kajákat enni. Sok sikert!
2009. szept. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, rendesek vagytok :D
2009. szept. 28. 19:13
 5/6 anonim ***** válasza:
A fogfehérítés árát nem tudom megmondani, de azt tudom, hogy ezzel az eljárással leszednek egy réteget a fogadról, ami KELL! Nem lesz annyi védelme a fogadnak, amennyi szükséges. A szódabikarbónás megoldás jó, én is használtam, de ha a fogad színe eleve nem fehér, SOSEM lesz tökéletesen fehér! Gondold át a kezelést!
2009. okt. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

szai

a Vaterán tudsz venni otthoni fogfehéritőt és csak pár ezer forint. szerintem érdemesebb azzal próbálkozni. nekem bevált.

2009. okt. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!