Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kötelező kerületi fogorvoshoz...

Kötelező kerületi fogorvoshoz menni?

Figyelt kérdés

TB ellátás esetén, mint VIII kerületi lakos, köteles vagyok menni a Szentkirályi úti fogászatra, vagy esetleg mehetek más kerületbe is?

A VII kerületben a Csengery utcában van egy jó fogorvos Dr. Danczkay Andrea, ő tette rendbe a fogaim, és jó lenne visszamenni hozzá. de mivel elköltöztem abból a kerületből, így lehet, hogy ez nem fog működni? Ki mit tud erről a TB ellátásról és körzeti hova - tartozásról?



2013. máj. 1. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Hát ha nem akarsz fizetni, akkor igen. Ha fizetsz, akkor ahhoz mész, akihez akarsz.
2013. máj. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Csak a területileg szerződött TB orvos ingyenes.
2013. máj. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

aham világos.


Akkor keresni kell egy normális orvost a Szentkirályi u.-ban :O

2013. máj. 2. 00:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, találni fogsz.
2013. máj. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én most jelentkeztem be hozzá, mint VIII. kerületi lakos, szívesen fogad :)


A TB térítési díjat kell kifizetni neki a helyszínen. Pl, röntgen, tömés, stb stb.

Viszont így is sokkal sokkal olcsóbb, mint egy magánorvos!!!

Pl egy kis röntgen 700 Ft... nem 5000 mint egy magánnál pl... :)

2014. márc. 13. 12:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a vele szembe lévőhöz tartozok. Szlávik-hoz,de Danczkay-hoz kellett mennem ,mert nem dolgozott és ő volt az ügyeletes ambuláns azon a napon.

D.Andrea 2 perc!!!!! alatt végzett a gyökérkezeléssel és jobban fáj ,mint mielőtt mentem.Szlávik doktornő .eddig két fogamat kezelte olyan 40-50 percig és sem közben ,sem utána nem éreztem semmit.Alig várom ,hogy visszatérjen és ne kelljen újra az általad dicsérthez mennem.

2015. jún. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!