Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogorvoshoz kötelező elmenni...

KicsiSzív 2 kérdése:

Fogorvoshoz kötelező elmenni a terhesség alatt ha nincs probléma?

Figyelt kérdés
27 hetes leszek és még nem voltam fogorvosnál,mivel nincs panaszom.Akkor is el kell mennem?Pecsétel a kiskönyvbe talán a Fogorvos?Köszi.
2012. szept. 10. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező, csak ajánlott. Pecsétel ha viszed, igen, de nincs jelentőssége egyáltalán.
2012. szept. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elvileg a 12. hétig el kell menni, kb. amikor az első háziorvosi vizit van. Nekem a kiskiönyvben volt rubrika, ahová pecsételt a háziorvos és a fogorvos is (valahol az elején).
2012. szept. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Tőlem meg csak megkérdezték a tanácsadóban a kiskönyv kitöltésekor, hogy az elmúlt egy évben voltam-e fogorvosnál.

Mondtam igen, és ezzel el is volt tudva a dolog.

A háziorvoshoz meg nem is kellet mennem.

Táppénzre is a tanácsadóban írtak ki a fogadott orvosom javaslata alapján.

2012. szept. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ha nincs jelentősége és továbbra sem lesz panaszom akkor nem megyek.

2012. szept. 10. 13:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sem voltam a terhességem alatt vizsgálaton mert azt hittem minden rendben van a fogaimmal.

Ahogy megszültem rá 6 hónapra tönkrement 4 fogam amit tömni kellett és eget gyökérkezelni, és ráadásul a babámat is vinnem kellett magammal mert nem volt kire hagyjam.

Szerintem akkor is menj el legalább egy állapotfelmérésre, mert most még ingyenes.

2012. szept. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mindenképpen kell fogorvoshoz menni ha van panasz ha nincs. a szuvas fog (amit nem mindig vesz észre az ember) kárt tud tenni az anyában és akár a magzatban is. (baktérium belekerül a vérkeringésbe.)
2012. szept. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. szept. 21. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!