Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most megyek fogorvoshoz, mert...

Nagy Virág160 kérdése:

Most megyek fogorvoshoz, mert lyukas a fogam a leghátsó, de nagyon félek, hogy fájni fog? Az injekciótól nagyon félek.

Figyelt kérdés
fogorvos,inekció,fog,tömés,félelem,fáj,fog,hátsó,fájdalom

2013. máj. 6. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az injekciót úgy adják, hogy előtte érzéstelenítenek Lidocain spray-vel, nem fogod érezni :)
2013. máj. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Dehogy nem érzed ! Én is paràzok ne aggódj ne vagy egyedül. Viszont ez jobban felek a fúró hangjáról.
2013. máj. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Valahol érzéstelenítenek előtte, valahol nem. Nekem nem szoktak, de nem is kell. Nem lehet érezni amikor beszúrja. Fájni nem fog, csak kellemetlen lesz és a szagra készülj fel mikor fúrja a fogad. Azt pl. Nekem nehéz kibírni. Ha gondolod hallgass közben zenét, hátha megnyugtat.
2013. máj. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nekem azt monták furni nem fogják csak viz sugárral ki tisztítja,és betömi ennyi!
2013. máj. 6. 16:41
 5/13 anonim válasza:
Nem kell félned. Óvatos. Igazából a töméssel nem kell semmi, az egyáltalán nem fáj. Ha ráharapsz a nyelvedre, még az is jobban, pedig az is 5 perc alatt elmúlik. Nyugodj meg, ne foglalkozz vele. Azzal, ha feszült vagy, saját magad ingerled fel. Próbáld meg lazán venni.
2013. máj. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Olyan nem is hiszem hogy van. Ha tömni kell akkor fúrni is kell.
2013. máj. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
"fogorvos,inekció,fog,tömés,félelem,fáj,fog,hátsó,fájdalom" vagy lyukas, és egyre lyukasabb fog. Válassz!
2013. máj. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha felületes a fog károsodása, nem feltétlenül kell érzéstelenítő (nekem nagyon sok fogam fúrták anélkül, mert időben mentem, nem vártam meg hogy fájjon). Egyébként meg ha megvárod, hogy jobban fájjon, egyenesen imádkozni fogsz az injekcióért...
2013. máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: a nagyon sok fogat 3 fogra értettem :)
2013. máj. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nagyon szar volt, gyógyszeres fogtömést kaptam hátha helyre jönn de ha nem akkor gyökér kezelni kell :( nem akarom!
2013. máj. 6. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!